O firme Služby Kontakt Agrobazár

VLHKOMERY A TEPLOMERY

Teplomer DTS 2000 Vlhkomer FARPOINT Vlhkomer SUPERPRO Vlhkomer SUPERPRO COMBI
Teplomer DTS 2000 Vlhkomer FARPOINT Vlhkomer SUPERPRO Vlhkomer SUPERPRO COMBI
142 € 371 € 413 € 279 €

Prístroje je možné poslať aj na dobierku. K cene sa priráta poštovné.

Ceny sú uvedené bez DPH.

Vlhkomer FARMPOINT – meria vlhkosť v celých zrnách obilnín a iných plodín. Je to malý prenosný prístroj na batériu, dodávaný v kufríku.

Merané plodiny : pšenica, jačmeň, raž, ovos, mak, hrach, repka, kukurica, ľan, slnečnica, triticale, lipnica, kostrava.

Vlhkomer SUPERPRO – najnovší model vlhkomeru , ktorý vychádza z radu obľúbených Supertechov, ale je rozšírený o ďaľšie funkcie. Meria vlhkosť v rozomletých zrnách obilnín a iných plodín. Je to malý prenosný prístroj na batériu. Má automatickú kompenzáciu teploty, osvetlenie displeja, merací rozsah 5 až 50 % , presnosť lepšia ako ±0,5%, dodáva sa v transportnom kufríku. Vyznačuje sa vysokou spoľahlivosťou a presnosťou.

Merané plodiny : pšenica, jačmeň, raž, ovos, mak, hrach, repka, kukurica, ľan, slnečnica, triticale, horčica, ďatelina, sója, rasca, lipnica, kostrava + jedna položka pre vlastnú kalibráciu (bit).

Tyčový elektronický teplomer DTS 2000 – má tyč s rukoväťou dlhú 2 m, ktorá je ukončená sondou. Teplota sa zobrazuje na displeji na jedno desatinné miesto. Meria teplotu na hrote sondy v rozsahu –50°C až +70°C a v okolí displeja v rozsahu 0°C až +60°C. Slúži na meranie teploty v kopách sena, slamy, obilia a podobne.

Vlhkomer SUPERPRO COMBI - je určený na meranie teploty a vlhkosti sena a slamy (aj balíkovanej) a podobných materiálov. Digitálny podsvietený displej a 50 cm dlhá sonda s vlhkostným a teplotným čidlom. Merací rozsah - vlhkosť : 9 až 60%, teplota : -5 až 70 C. Presnosť: lepšia než +-1,5%